Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Autoservis Extreme Performance
K. Světlé 540/6
37004 České Budějovice
tel: +420 603 103 420
napište nám
IC: 76382621
DIC: CZ8401191403

NOVINKY

arr3Cebia - SUMMARY 2/2018Pod tímto odkazem naleznete mnoho užitečných informací před tím, než se rozhodnete koupit ojeté... arr3Nařízení Komise EU č. 461/2010Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky,... arr3Nově u nás můžete platit kartouPřijímáme platby kartou   ... arr3PICK - UP SERVISVíce o této nové službě pro Vás se dozvíte v sekci našich služeb.    Budeme se těšit, že oslovíte... arr3Parkovné autonehody/poškozeníNově u nás můžete využít placené parkoviště, které je uzamčené přes noc a hlídané cena 100 Kč/den...

 

 

PARTNEŘI:
 

 

SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVNY:


FIRMÁM
NABÍDKA PRO NAŠE FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Pro firmy a podniky, které mají více aut nabízíme možnost kompletní správy vozového parku.
Připravili jsme pro Vás jedinečnou cenovou nabídku služeb, která bude pro Vás velice příznivá.
Naším hlavním cílem je zajistit Vám komplexní služby oprav Vašich vozidel a poskytnutí náhradního vozidla po dobu opravy.

 

Porouchalo se Vám auto na cestě? Nevadí, zavolejte nám a my Vám zajistíme odtah a asistenční služby. tel.: +420 603 103 420

Jak už jistě víte, tak od konce roku 2017 jsme se stali součástí sítě Q-Service. My jako jejich partnerský servis Vám poskytujeme komfort v oblasti oprav, vyřízení veškerých likvidací i servisních prohlídek, ale nově pro Vás máme možnost Q-SERVICE ASSISTANCE, více informací se dozvíte v sekci menu Q-SERVICE ASSISTANCE.

 

Nabízíme Vám i možnost PARKING
Parkoviště je Vám k dispozici pokud Vaše auto utrpělo dopravní nehodu, či bylo jinak vážněji poškozeno a nechcete, aby stálo někde, kde se dá snadno rozebrat nebo vykrást, aniž by někdo zaznamenal krádež.

 

Náš tým je připraven Vám poskytnout veškeré služby Vašich požadavků a přání.
Naši mechanici se proto pravidelně školí, aby Vám mohli poskytnout veškeré informace a opravit Váš vůz podle Vašich představ.
Jsme tu pro Vás PO-PÁ 8h-18h, SO-NE 10h-18h mimo tuto pracovní dobu jsme také k dispozici popř. si u nás lze sjednat individuální 24 hodinové služby.

 

V našem servisu máme možnost naskladnění náhradních dílů přímo na míru pro vozidla ve Vašem vozovém parku.

Proto pro Vás vybíráme kvalitní materiál a řídíme se Vašimi pokyny ve výběru značky...
Náš přední dodavatel je INTER CARS Česká Republika s.r.o., se kterým jsme od konce roku 2017 ve spolupráci a působíme pod nimi jako druhý Q-SERVICE v Českých Budějovicích.

 

Nevíte kdy jste naposledy měnili olej? Nic se neděje, my Vám nabízíme službu hlídání servisních intervalů, abyste už neměli žádné starosti. Služba se vztahuje i na výměnu opotřebeného materiálu např. kompletní výměny brzd, tlumičů..

Pravidelná výměna oleje je důležitá, odráží se to zejména v životnosti motoru. Motor se rychleji zanáší a ztrácí těsnost, otěrové částice a saze způsobují opotřebení. Olej je zatížen degradačními produkty a nespáleným palivem. To vše zhoršuje mazací schopnosti, olejový filtr a mazací kanálky se rychleji zanášejí a může to skončit i zadřením. Nejdříve jsou ohroženy citlivé díly motoru, například turbodmychadla. Olej ohrožují i poruchy, od závady vstřikování paliva až po ztrátu těsnosti chladicího systému a průnik chladicí kapaliny do oleje. To bývá zpravidla pro motor smrtelné. Pravidelné intervaly výměny se často liší podle výrobců. Jedni uvádí fixní intervaly výměny 15000km nebo 1 rok, jiní prodloužené intervaly výměny 30000km nebo 2 roky. Samozřejmě je na Vás jakou péči dáte svému autu.

 

Nabízíme Vám také likvidaci pojistných událostí. Veškeré papíry vyřídíme za Vás, Vy si v klidu odjedete v námi půjčeném autě.
Co je pojistná událost? Ve zkratce: Je to zhodnocení podmínek a vlastností pojistné události z hlediska uzavřených pojistných smluv a určení oprávněné výše pojistného plnění. Při naplnění pojistných podmínek následuje vyplacení pojistného plnění podle uzavřené pojistné smlouvy. Zákonná lhůta, do kdy má být likvidace pojistné události provedena jsou 3 měsíce.

 

Rádi Vám poskytneme bezplatné poradenství v jakékoliv oblasti ať už se týká oprav, likvidace pojistných událostí, servisních prohlídek.
Chceme abyste byli spokojení a odcházeli s jistotou, že svěřit své auto nám byl dobrý nápad.
Proto jsme tu od toho, abychom Vám pomohli v každé situaci.