Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Autoservis Extreme Performance
K. Světlé 540/6
37004 České Budějovice
tel: +420 603 103 420
napište nám
IC: 76382621
DIC: CZ8401191403

NOVINKY

arr3Cebia - SUMMARY 2/2018Pod tímto odkazem naleznete mnoho užitečných informací před tím, než se rozhodnete koupit ojeté... arr3Nařízení Komise EU č. 461/2010Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky,... arr3Nově u nás můžete platit kartouPřijímáme platby kartou   ... arr3PICK - UP SERVISVíce o této nové službě pro Vás se dozvíte v sekci našich služeb.    Budeme se těšit, že oslovíte... arr3Parkovné autonehody/poškozeníNově u nás můžete využít placené parkoviště, které je uzamčené přes noc a hlídané cena 100 Kč/den...

 

 

PARTNEŘI:
 

 

SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVNY:


Q-SERVICE ASSISTANCE
Q-SERVICE ASSISTANCE

Pro sjednání Q-SERVICE ASSISTANCE nás můžete kontaktovat na uvedených tel. číslech +420 603 103 420 (NONSTOP)
nebo +420 736 763 359 (PRAC. DOBA 8H-18H) nebo přímo v našem servisu na adrese:
K. Světlé 540/6, 37004 České Budějovice

 

S námi jste stále mobilní

Q-SERVICE Assistance je navržena na míru pro maximální pohodlí a bezpečnost motoristy s platností na celém území Evropy ve spolupráci se společností Global Assistance.

Asistence Autem Bez Starostí

Asistenční služby Autem Bez Starostí jsou určené pro všechny řidiče osobních vozidel do 3,5 tuny a to bez rozdílu, zda jezdí pouze v České republice nebo i do zahraničí. Na cestách vás může potkat mnoho nebezpečných situací, které vás mohou nemile překvapit. Pokud je nechcete řešit sami, jste na našich internetových stránkách správně. V rámci nadstandardního rozsahu poskytovaných asistencí vám zajistíme opravdové bezpečí na vašich cestách.

Asistenční služby, které vás vždy dopraví do cíle:

  • krytí ve všech případech nepojízdnosti (havárie, porucha, defekt a vandalismus) v ČR i v Evropě
  • vztahuje se i na přívěsný vozík do 1t a přívěsný karavan do 2,5t
  • v rámci ČR garance odtahu asistovaného vozidla ihned na zjištění závady do klientem určeného servisu do vzdálenosti 200 km a pro řidiče i posádku zajištění náhradního vozidla nebo přepravy do místa bydliště
  • úhrada neopravitelné pneumatiky do limitu 4000 Kč
  • v případě neopravitelnosti asistovaného vozidla do 24 hodin a v případě nehody ihned garance odtahu nepojízdného vozidla v rámci ČR i zahraničí v limitu až do 2500 km (1250 km tam a 1250 km zpět) na klientem vybrané místo a pro řidiče i posádku zajištění náhradního vozidla nebo přepravy do místa bydliště
  • v případě neopravitelnosti vozidla do 4 hodin od nahlášení události zapůjčení náhradního vozidla až na 8 dní, ne déle než na dobu opravy
  • v případě, kdy vozidlo nebude opraveno do 24 hodin mimo defekt a čelní sklo, má klient nárok na odtah v rámci ČR, a to bez limitu km.

Pro jaká vozidla lze asistenci sjednat?

Q-SERVICE Assitance lze sjednat pro osobní automobily s maximálním počtem 9 sedadel včetně sedadla řidiče a celkovou hmotností maximálně 3 500 kg v kategorii (dle technického průkazu) M – M1. Jedná se o kategorii určenou k přepravě osob. Kategorie M1 však pouze za předpokladu, že takové vozidlo nedisponuje na zadní nápravě dvoj-montáží zadní nápravy. V případech speciálních úprav, či nástaveb, které mohou mít vliv na poskytování asistenčních služeb, je poskytovatelem poskytnuto asistenční plnění odpovídající rozsahu pro vozidlo bez takovéto úpravy či nástavby.

Dosah pro odtah

Orientační kružnice pro odtah nepojízdného vozidla tam i zpět do domovského servisu v případě neopravitelnosti do 24 hodin ZDARMA a poskytnutí náhradního vozidla až na 8 dní ZDARMA (z bodu Praha).


V případě, že máte sjednanou asistenci, při potížích volejte: +420 601 001 007

S námi jste stále mobilní.