Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Autoservis Extreme Performance
K. Světlé 540/6
37004 České Budějovice
tel: +420 603 103 420
napište nám
IC: 76382621
DIC: CZ8401191403

NOVINKY

arr3Cebia - SUMMARY 2/2018Pod tímto odkazem naleznete mnoho užitečných informací před tím, než se rozhodnete koupit ojeté... arr3Nařízení Komise EU č. 461/2010Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky,... arr3Nově u nás můžete platit kartouPřijímáme platby kartou   ... arr3PICK - UP SERVISVíce o této nové službě pro Vás se dozvíte v sekci našich služeb.    Budeme se těšit, že oslovíte... arr3Parkovné autonehody/poškozeníNově u nás můžete využít placené parkoviště, které je uzamčené přes noc a hlídané cena 100 Kč/den...

 

 

PARTNEŘI:
 

 

SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVNY:


SLUŽBY » » Ford Transit 2,0 TDCi

Ford Transit 2,0 TDCi

V tomto případě šlo o výkup a přípravu vozu pro nového majitele, který auto koupil v nepojízdném stavu. Osudným se stalo přetočené turbo a následovalo nekontrolovatelné roztočení motoru a zadření :-/.

Po složení zálohy na auto začaly opravy....

...demontáž zničeného motoru...

... kdyby to někdo řešil tak pozor na dodávky s tímto motorem. Jelikož u dodávek v podstatě neexistují poctivé krycí plasty pod motorem zamezující nečistotám ( a především vodě ) vniknout do motorového prostoru.. je zcela běžné, že stav matic na přírubě turba bude obdobný jako na fotce níže...

.... zkušební rozborka poškozeného turba byla dle očekávání....

... dovezený motor a jiné turbo ...

... prasklé svody u turba ...

... stav spojkového setu a okolí po demontáži převodovky od motoru ...

... začínáme nastavením rozvodů na novém motoru, jelikož motor byl koupený bez čerpadla ...

... montáž nové spojky ...

... a následné nastrojování a montáž motoru do auta ...

... jako příplatek bylo domluveno otrhání starého polepu auta a oprava zrezlých a poškozených míst na karoserii + nastříkání opravovaných částí vozu ...

... a můžeme předávat kompletně připravené auto pro zákazníka. Motor se povedlo pořídit v bezvadném stavu. Po očekávaném prvním startu bylo vidět, že motor bude novému majiteli dělat jenom radost.

Krom této zakázky máme mnohaleté zkušenosti s údržbou a provozováním vozového firemního parku. V případě zájmu naleznete zde na stránkách informace vztahující se k námi nabízené službě "SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU".
Neváhejte nás kontaktovat a zažádat si o cenové nabídky této služby, díky které vám odpadnou veškeré starosti spojené s údržbou, opravou a nakonec i administrativou spojenou s vašimi auty.