Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Autoservis Extreme Performance
K. Světlé 540/6
37004 České Budějovice
tel: +420 603 103 420
napište nám
IC: 76382621
DIC: CZ8401191403

NOVINKY

arr3DSG CENTRUM   V posledením čtvrtletí uplynulého roku 2020 jsme absolvovali několika denní školení se zaměřením... arr3Cebia - SUMMARY 2/2018Pod tímto odkazem naleznete mnoho užitečných informací před tím, než se rozhodnete koupit ojeté... arr3Nařízení Komise EU č. 461/2010Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky,... arr3Nově u nás můžete platit kartouPřijímáme platby kartou   ...

 

 

PARTNEŘI:
 

 

SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVNY:


Nařízení Komise EU č. 461/2010

Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce

Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky, které uvádí nařízení Komise EU pro provádění údržby a oprav vozidel při zachování záruky výrobce:

Náhradní díly v originální (prvovýrobní) kvalitě
Q-SERVICE používá náhradní díly v originální kvalitě nebo kvalitativně rovnocenné náhradní díly ve smyslu §2 vyhlášky č.31/2003 Sb.

Odborné opravy podle pokynů výrobce
Q-SERVICE používá nejmodernější diagnostickou techniku, softwarové vybavení a technická data.
Díky tomu bude běžná údržba a servis Vašeho vozidla vždy provedena dle pokynů a postupů stanovených výrobcem.

 

Majitel vozidla má právo nechat si provést všechny placené úkony (opravy, běžné údržby, atd.) v autoservisu sítě Q-SERVICE dle své volby, aniž by tím přišel o záruku výrobce.

Bezplatné úkony prováděné v rámci záruky, ručení, svolávacích akcí, atd. musí být provedené smluvním servisem výrobce automobilu.

 

Q-SERVICE je mezinárodní servisní síť profesionálních autoservisů se značkou kvality

Síť Q-SERVICE byla vytvořena jako protiváha autorizovaným (značkovým) autoservisům.
Zákazníkům zaručuje odbornou opravu jejich automobilu za použití nejmodernějšího servisního vybavení a kvalitních náhradních dílů.

Cena opravy a servisních služeb je přesně stanovena na základě časových norem a technologických postupů stanovených výrobcem vozidla a zákazník hned ví, kolik zaplatí.

 

Opravy všech značek a modelů dle standardů výrobců

Nejmodernější servisní vybavení

Vysoce profesionální personál

Používání nejkvalitnějších dílů

________________________________________________________________________________________________

Výtah z prováděcí směrnice k Nařízení Komise EU č. 461/2010 (2010/C138/05)

Zneužití záruk
(69) Dohody o kvalitativní selektivní distribuci mohou rovněž spadat do oblasti působnosti čl. 101 odst. 1 Smlouvy o fungování Evropské unie, pokud dodavatel a členové jeho schválené explicitně nebo implicitně vyhradí opravy určitých motorových vozidel členům sítě. K tomu může například dojít, když záruku poskytovanou kupujícímu, zákonnou či prodlouženou, podmíní tím, že konečný uživatel nechá provést veškeré opravárenské a údržbářské práce, na něž se nevztahuje záruka, pouze v rámci sítí schválených servisních pracovníků. Totéž platí pro záruční podmínky, které požadují použití náhradních dílů se značkou výrobce, pokud jde o výměny, na něž se nevztahují záruční podmínky. Jako pochybné se rovněž jeví, že by dohody o selektivní distribuci obsahující takové postupy mohly přinést spotřebitelům prospěch takovým způsobem, aby mohly dotyčné dohody využít výhodu výjimky stanovené v čl. 101 odst. 3 Smlouvy. Pokud však dodavatel oprávněně odmítne vyhovět záruční reklamaci z toho důvodu, že dotyčná reklamace souvisí s pochybením na straně servisního pracovníka, který při konkrétní operaci v rámci opravy nebo údržby nepostupoval správně nebo použil náhradní díly špatné kvality, nemá to žádný dopad na slučitelnost dohod dodavatele o opravách s pravidly hospodářské soutěže.