Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Autoservis Extreme Performance
K. Světlé 540/6
37004 České Budějovice
tel: +420 603 103 420
napište nám
IC: 76382621
DIC: CZ8401191403

NOVINKY

arr3DSG CENTRUM   V posledením čtvrtletí uplynulého roku 2020 jsme absolvovali několika denní školení se zaměřením... arr3Cebia - SUMMARY 2/2018Pod tímto odkazem naleznete mnoho užitečných informací před tím, než se rozhodnete koupit ojeté... arr3Nařízení Komise EU č. 461/2010Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky,... arr3Nově u nás můžete platit kartouPřijímáme platby kartou   ...

 

 

PARTNEŘI:
 

 

SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVNY:


DSG CENTRUM

   V posledením čtvrtletí uplynulého roku 2020 jsme absolvovali několika denní školení se zaměřením na správnou diagnostiku, odhalování závad a následné opravy DSG převodovek. Školení nebylo jen v teoretické úrovni, absolvovali jsme praktickou část, kde se každý model DSG převodovky rozebral a řešili se praktické příklady. Tím, že máme k dispozici podrobné technické výkresy jednotlivých převodovek a znalosti potřebné k opravám a servisu převodovek jsme připraveni vyřešit váš problém a zároveň vám pomoci předejít poškození vaší převodovky.

   Současně s tím šlo ruku v ruce zakoupení nového vybavení. Jedná se o plně automatizovanou plničku Spin ATF 5000.
Samozřejmostí je nekolik kufrů adaptérů na kompletní portfolio převodovek DSG a automatických převodovek vyskytujících se ve vozech na současném automobilovém trhu.

Profesionální vybavení na nastavení vaší mokré / suché spojky a její servis. Neméně důležité jsou seriové diagnostické přístroje s plnou licencí, pomocí kterých jsme již s předstihem ve většině případů pomocí diagnostického rozhraní vašeho vozu určit co se s vaší převodovkou / spojkou děje. (SuperVag, VagCom, ODIS)

Pokud si nejste jistí stavem vaší převodovky DSG nebo máte zájem o výplach a výměnu oleje v převodovce, mechatronice využijte našich záváděcích cen a kontaktujte nás na tel.: +420 603 103 420 nebo na naší e-mailové adrese extreme.info@centrum.cz .