Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Autoservis Extreme Performance
K. Světlé 540/6
37004 České Budějovice
tel: +420 603 103 420
napište nám
IC: 76382621
DIC: CZ8401191403

NOVINKY

arr3Čištění filtrů DPFNově od února 2022 čištění DPF filtrů vašich vozidel. Více jak 5 let praxe a znalostí problematiky.... arr3Testování a opravy vstřikovačů CR, PDProvádíme testování a opravy vstřikovačů na vysoké úrovni na profesionálním vybavení. Pro bližší... arr3DSG CENTRUM   V posledením čtvrtletí uplynulého roku 2020 jsme absolvovali několika denní školení se zaměřením... arr3Cebia - SUMMARY 2/2018Pod tímto odkazem naleznete mnoho užitečných informací před tím, než se rozhodnete koupit ojeté... arr3Nařízení Komise EU č. 461/2010Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky,... arr3Nově u nás můžete platit kartouPřijímáme platby kartou   ...

 

 

PARTNEŘI:
 

 

SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVNY:


Nařízení Komise EU č. 461/2010

Oprava vozidel se zachováním záruky výrobce

Autoservisy sítě Q-SERVICE splňují všechny podmínky, které uvádí nařízení Komise EU pro provádění údržby a oprav vozidel při zachování záruky výrobce:

Náhradní díly v originální (prvovýrobní) kvalitě
Q-SERVICE používá náhradní díly v originální kvalitě nebo kvalitativně rovnocenné náhradní díly ve smyslu §2 vyhlášky č.31/2003 Sb.

Odborné opravy podle pokynů výrobce
Q-SERVICE používá nejmodernější diagnostickou techniku, softwarové vybavení a technická data.
Díky tomu bude běžná údržba a servis Vašeho vozidla vždy provedena dle pokynů a postupů stanovených výrobcem.

 

Majitel vozidla má právo nechat si provést všechny placené úkony (opravy, běžné údržby, atd.) v autoservisu sítě Q-SERVICE dle své volby, aniž by tím přišel o záruku výrobce.

Bezplatné úkony prováděné v rámci záruky, ručení, svolávacích akcí, atd. musí být provedené smluvním servisem výrobce automobilu.

 

Q-SERVICE je mezinárodní servisní síť profesionálních autoservisů se značkou kvality

Síť Q-SERVICE byla vytvořena jako protiváha autorizovaným (značkovým) autoservisům.
Zákazníkům zaručuje odbornou opravu jejich automobilu za použití nejmodernějšího servisního vybavení a kvalitních náhradních dílů.

Cena opravy a servisních služeb je přesně stanovena na základě časových norem a technologických postupů stanovených výrobcem vozidla a zákazník hned ví, kolik zaplatí.

 

Opravy všech značek a modelů dle standardů výrobců

Nejmodernější servisní vybavení

Vysoce profesionální personál

Používání nejkvalitnějších dílů

________________________________________________________________________________________________

Výtah z prováděcí směrnice k Nařízení Komise EU č. 461/2010 (2010/C138/05)

Zneužití záruk
(69) Dohody o kvalitativní selektivní distribuci mohou rovněž spadat do oblasti působnosti čl. 101 odst. 1 Smlouvy o fungování Evropské unie, pokud dodavatel a členové jeho schválené explicitně nebo implicitně vyhradí opravy určitých motorových vozidel členům sítě. K tomu může například dojít, když záruku poskytovanou kupujícímu, zákonnou či prodlouženou, podmíní tím, že konečný uživatel nechá provést veškeré opravárenské a údržbářské práce, na něž se nevztahuje záruka, pouze v rámci sítí schválených servisních pracovníků. Totéž platí pro záruční podmínky, které požadují použití náhradních dílů se značkou výrobce, pokud jde o výměny, na něž se nevztahují záruční podmínky. Jako pochybné se rovněž jeví, že by dohody o selektivní distribuci obsahující takové postupy mohly přinést spotřebitelům prospěch takovým způsobem, aby mohly dotyčné dohody využít výhodu výjimky stanovené v čl. 101 odst. 3 Smlouvy. Pokud však dodavatel oprávněně odmítne vyhovět záruční reklamaci z toho důvodu, že dotyčná reklamace souvisí s pochybením na straně servisního pracovníka, který při konkrétní operaci v rámci opravy nebo údržby nepostupoval správně nebo použil náhradní díly špatné kvality, nemá to žádný dopad na slučitelnost dohod dodavatele o opravách s pravidly hospodářské soutěže.